Apie mus

kremiste   

Ketinau mokytis mediciną, tada atsitiko gyvenimas ir pasirinkimai nuvedė kitur, tačiau trauka išliko, kuri realizavosi į bendrosios praktikos slaugos ir kosmetologijos studijas. 

Dabar, jau beveik 30 metų, esu šiame įdomiame ir dinamiškame kosmetologijos pasaulyje, kuris apima ne tik profesionalią praktiką rūpinantis klientų oda, bet ir pedagoginį darbą ruošiant ateities kosmetologus. Man svarbu ne tik dalintis savo patirtimi ir žiniomis su jaunais specialistais, bet ir skatinti aukštus darbo etikos ir profesionalumo standartus. 

Mano tikslas ir noras yra padėti žmonėms rūpintis savo oda, suteikiant profesionalias paslaugas bei dalinantis žiniomis, kuriomis gali pasinaudoti visi, kurie nori išlaikyti sveiką odos būklę. Lengva pasimesti šiuolaikinėje gausybėje ir pertekliuje, tad šioje parduotuvėje rasite, tik išbandytą ir kosmetologų rekomenduojamą priežiūrą. 

Oda yra mūsų kūnas, ji turi fiziologiją, poreikius ir skirtingas būkles. Ja rūpintis ir prižiūrėti yra svarbu, nes tai yra rūpinimasis savimi ir savo sveikata. 

Aš tikiu, kad graži oda yra sveika oda. GRAŽI, NES SVEIKA.  

 

Su meile

Jolanta 

 

 

Apie mus